WIE BEN JE? “Ik ben Jan van der Tuin. Ik ben getrouwd en heb 2 kinderen. Ik kom oorspronkelijk uit Sappemeer maar sinds 25 jaar woonachtig in het Westland.”
HOE BEN JE IN CONTACT GEKOMEN MET ML-SERVICE? “Ik zag op facebook geregeld ML voorbij komen. Hiervoor was ik werkzaam bij De Winter maar wilde wat meer afwisseling.”
WELKE TAKKEN VAN TRANSPORT HEB JE ONDER DE KNIE? “Op de bakwagen en trailer in de bloemen en planten en gas rijden op de kleinbulk en sinds kort ben ik ingewerkt in de groenten.”
WAT MAAKT HET LEUK OM VOOR ML-SERVICE TE WERKEN? “ML denkt met je mee, dat is prettig. Werkzaamheden die je wel of niet leuk vindt kunnen besproken worden en daar proberen ze dan zoveel mogelijk rekening mee te houden. En als je keertje vrij wilt, is dat ook vaak wel mogelijk.”